توسعه کسب‌وکار

توسعه کسب‌وکار

رشد و بهبود کسب و کار

توسعه کسب و کار همواره از دغدغه اصلی صاحبان کسب و کار می باشد. وقتی مشاغل شکل می گیرند پس از مدتی در یک سطح ثابت و یا رو به نزول در کسب درآمد و نوآوری قرار می گیرند و نیازمند این هستند که با توجه به داشته های پنهان و توانایی ها ی خود پیشرفتی در آن ها حاصل شود. در واقع باید وارد فاز جدید شوند. اما این مهم مستلزم تغییراتی در رویکرد کسب و کار می باشد. در واقع کنش های اولیه در سازمان صورت پذیرفته، تجربه کسب شده و وقت صعود و اوج گرفتن و به اصطلاع مدیریتی وقت اقدام است فاز اول هر کسب و کاری "کنش" می باشد و "اقدام" در فاز دوم است هر کنشی که دانش و تجربه و هوش سازمان را بالا می برد می تواند موجب اقدام های بزرگتر و وسیعتر در سازمان ما باشد. می توان خیلی راحت کسب و کار خود را با استفاده از یک کوچینگ حرفه ای رونق داد. چرا که در کوچینگ با توجه به ماهیت آن از تجارب و داشته ها خود مجموعه به صورت هدفمند و نظام یافته بهره گرفته می شود و چه موهبت زیبایی است که وقتی یک کسب و کار تمایل به توسعه و گسترش کار خود را دارد. توسعه کسب و کار جز تخصص های مجموعه کوچینگ جابز می باشد و کوچینگ کسب و کار را با تضمین و اطمینان بالایی در راستای پیشرفت مشاغل در این موسسه صورت می پذیرد.

شاید شما از آن دسته از افرادی باشید که همیشه این حس را داشته اید که متفاوت هستید. همیشه به نوعی علی رغم کم لطفی دیگران بارها حداقل برای خودتان رخ داده و اثبات شده که تفاوت دارید. بیشتر فهم دارید و بهتر می توانید در لحظه ی حیاتی درست ترین تصمیم را بگیرید.

ممکن است در حال حاضر آن ایده آل مدنظرتان دست پیدا نکرده باشید. صادقانه بگویم واقعا حق را به شما می دهم برای اینکه یک انسان احساس خشنودی کند باید آن تفکر مدنظرش به بهترین شکل اجرا کند. یقینا شمایی که الان این مطلب را می خوانید در راستای کسب و کارتان که می تواند شامل توسعه کسب و کار، راه اندازی کسب و کار و حتی ایجاد یک کسب کار بزرگ و درآمدزا مانند یک کار آفرینی بزرگ استارت آپ باشد. همه و همه ی این مشاغل و کسب و کارها نیازمند یک برنامه ریزی توسعه کسب و کار و یا اصطلاحا آموزش گام به گام کسب و کار می باشند. در بحث راه اندازی مشاغل ما باید بسیار مدیر باشیم، یعنی خیلی دقیق به مسائل بنگریم و بتوانیم افق های کاری را برای کسب و کار خود ترسیم کنیم. وقتی چشم انداز کسب و کار ما مشخص باشد در واقع بیزینس ما داری چشم انداز خواهد بود. نمی توان رونق کسب و کار را اتفاقی دانست با برنامه پیشرفت مشاغل می توان یک شغل را گسترش داد، افزایش دامنه فروش و رونق کسب و کار باید به صورت پلکانی و گام به گام باشد. خوشبختانه امروز با رونق و توسعه کسب و کارهای مجازی و افزایش فروش بر بستر وب می توان به جرات گفت که مشاغل اینترنتی و یا بهره بردن از بستر وب برای رونق کسب و کار امری حیاتی و درعین حال کم هزینه می باشد و فقط نیازمند برنامه ریزی دقیق است.

ما در اینجا در کنار شما هستیم که تفکرات و تفاوت های شما را تجلی بخشیم. کسب و کار شما را با یک برنامه ریزی مدون دارای افق هایی کنیم و با تلاش شما و تفاوت شما قدرت های پنهان شما نمایان شود. در کوچینگ جابز کسب و کار شما به صورت کاملا دقیق بررسی می شود و در راستای رونق کسب و کار شما برنامه ها ریزی صورت می پذیرد، اهداف زمانبندی شده و طبق توانایی و علایق و سلایق شما جلو می رویم تا جایی که بتوانیم در طی برنامه درآمد زایی کسب کار شما در کنار گسترش و برند سازی کار شما به پیش رود.

مطالب آموزشی کوچینگ، توسعه کسب وکار و راه اندازی کسب و کار اینترنتی را در اینجا مطالعه کنید.

مراحل گام به گام راه اندازی کسب و کار را دراینجا مطالعه کنید.

واتس آپ : 09360820629

جهت مشاوره ثبت نام دوره :  پیام به واتس آپ 09190965971