به کوچینگ جابز خوش آمدید

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید یعنی اینکه یا کسب و کار اینترنتی دارید ومی خواهید آن را توسعه دهید و یا اینکه تمایل دارید یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید و مقداری سر در گم شده اید. خیلی خلاصه خدمتتان عرض کنم کسب و کار اینترنتی نیازمند چندین تیم مختلف می باشد از واحد آی تی گرفته تا تیم فروش و بازاریابی و تبلیغات. واقعا اگر هدف شما موفقیت در کسب وکار اینترنتی می باشد، باید چندین تیم خوب را استخدام کنید. که مستلزم هزینه خیلی بالایی می باشد!

خب الان تکلیف چیه؟

ما در موسسه کوچینگ جابز بخش عظم کار شما که خیلی پیاده سازی آن برای شما هزینه و زمانبر می باشد را به صورت کاملا حرفه ای و اقتصادی جلو می بریم، بدین صورت که :

طراحی وب سایت اصولی مناسب کسب و کار شما

تولید محتوا و مگا محتوای لازم برای کار شما

پیاده سازی سئو به منظور رتبه یک گوگل شدن سایت

مشاوره برای ساختار کاربر پسندتر سایت

مدیریت محتوا و ایدهای نوین فروش اینترنتی

مدیریت و تولید محتوا اینستاگرام

مشاوره و طراحی بیزینس پلن در صورت نیاز شما

تمامی این بخش ها به صورت حرفه ای توسط تیم های خبره انجام می شود و شما به عنوان مدیر کسب و کار خودتان بخش آی تی را به خیال راحت به ما می سپارید، مشتری و رتبه یک گوگل کسب و کار خود را از ما بخواهید. معمولا  این اقدمات مستلزم تجربه لازم در این حوزه می باشد که در همین راستا بخشی از معرفی مدیریت مجموعه کوچینگ جابز در زیر آمده است:

من صادق آدینه هستم. دارای مدرک تحصیلی مهندسی کامپیوتر و کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی، در دوره های مختلف مریبگری کسب و کار شرکت کرده ام و دارای کتاب، مقالات و پژوهش های علمی مختلفی در زمینه کسب و کار تحت وب می باشم (مستندات قابل ارائه).از سال 89 شروع به کسب دانش در زمینه راه اندازی مشاغل تحت وب کردم و در این زمینه مشغول به کار می باشم. برآیند دانش دانشگاهی مرتبط ، مطالعات گسترده رفرنس های روز دنیا، انجام پژوهش های تحقیقاتی گسترده و در نهایت کار و اجرای عملی مرتبط ، بنده را بر آن داشت که با توجه به اهمیت و ضرورت کوچینگ کسب و کار خدمتی را در این زمینه به شما عزیزان مشتاق عرضه دارم. هدف بنده کمک به شما عزیزان است که بهترین مسیر ممکن را انتخاب کرده و کسب و کار خود را ایجاد یا  توسعه دهید. به شما اطمینان می دهم که در کوچینگ جابز به صورت کاملا علمی با بهره گرفتن از بهترین متدهای روز دنیا، موجب رشد و موفیقت کسب و کار شما شوم. با کوچینگ جابز همراه باشید.