کوچینگ کسب وکار

کوچینگ کسب وکار

کوچ حرفه ای کسب وکار در کوچینگ جابز

هر کسب و کاری که داری پیشرفت چشمگیری است داری یک مربی می باشد. یک مربی حرفه ای که ساختار را به کسب و کار می دهد. برای اینکه بتوانید پیشرفتی قابل لمس در کار و حرفه خود ملاحظه کنید. باید به صورت حرفه ای با رقیب های کسب و کار خود مواجعه شوید. رقابت بین کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است و باید با بهره گرفتن از پتانسیل حداکثری در بازار کسب و کار فعالیت کرد. تهدیدها و فرصت های زیادی پیرامون کسب و کارها می باشد که لازم است خیلی سریع آنها را شناسایی کرده و سعی بر تسهیل آنان نمود.زمانی یک سازمان و کسب و کار می تواند ادعا کند که موفق بوده، که در واقع توانسته باشد فرصت ها را شناسایی و با برنامه ریزی دقیق و مرکب به سمت هدف های از پیش تعین شده حرکت کند در این بین تهدیدهای هم کسب و کار و بازار را سایه می اندازد که وجود یک کوچ قوی در کوچینگ کسب و کار شما می تواند موجب تبدیل تهدیدها به فرصت شود.

فقط چند آمار معنی دار مربیگری کسب و کار از این نظرسنجی ها عبارتند از: یک مطالعه در سال 2001 توسط شرکت منچستر نشان داد که کسب و کارهایی که یک مربی کسب و کار استخدام می‌کنند، میانگین بازگشت سرمایه‌شان 5.7 برابر مبلغی است که برای خدمات مربیگری پرداخت می‌کنند. گزارشی که توسط انجمن مدیریت پرسنل انجام شد نشان داد که مدیرانی که هم مربیگری و هم آموزش دیده اند، توانسته اند بهره وری خود را تا 86 درصد افزایش دهند در مقایسه با افزایش 22 درصدی بهره وری توسط مدیرانی که به تنهایی آموزش دیده اند. مطالعه Hay Group نشان داد که 40 درصد از شرکت های Fortune 500 از مربیگری کسب و کار برای آموزش و توسعه مدیران خود استفاده می کنند. مطالعه ای که توسط MetrixGlobal LLC انجام شد نشان داد که مشاغلی که برای کوچینگ پول پرداخت کرده اند به ازای هر 1.00 دلاری که برای آن خدمات خرج می شود، بازدهی 7.90 دلاری دارند. 53 درصد از صاحبان مشاغل و مدیران گزارش می دهند که بهره وری آنها را افزایش داده است 61 درصد از مالکان گزارش می دهند که باعث افزایش رضایت شغلی آنها شده است23 درصد از مدیران گزارش می دهند که کوچینگ کسب و کار به آنها کمک کرده تا هزینه های عملیاتی را کاهش دهند 22 درصد از شرکت ها گزارش می دهند که کوچینگ کسب و کار باعث افزایش سودآوری آنها شده است 67 درصد از صاحبان و مدیران کسب و کار گزارش می دهند که مربیگری کسب و کار مهارت های کار تیمی آنها را در کسب و کارشان افزایش می دهد آمارهایی از این دست بر ارزش واقعی دنیایی که کوچینگ کسب و کار قادر به ارائه آن است می تاباند. مانند هر چیز دیگری که کسب‌وکار شما برای آن پول خرج می‌کند، خدمات مربیگری نیز یک سرمایه‌گذاری است که نظرسنجی‌ها و مطالعات بارها و بارها نشان می‌دهند که بازده قابل توجهی را در زمینه‌های مختلف کلیدی ارائه می‌کنند.

خلاصه کتاب کواکتیو کوچینگ را در اینجا مطالعه کنید.

مراحل گام به گام راه اندازی کسب و کار را دراینجا مطالعه کنید.

مطالب آموزشی کوچینگ و راه اندازی کسب و کار اینترنتی را در اینجا مطالعه کنید.

در کوچینگ جابز با توجه به برآیند علم مدیریت و روانشناسی بازار و تجربه عملی در زمینه کسب و کارها و شناخت کامل فضای مجازی و تبلیغات، می توان به صورت کاملا تخصصی کسب و کار شما عزیزان را کوچ نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوی کوچ در کوچینگ جابز با شماره واتس آپ زیر در ارتباط باشد.

09190965971